Kısırlık Tedavisi

Hakan Özkul Kısırlık Tedavisi
Tarafından gönderildi: Dr. Hakan Özkul Yorumlar: 0

Hakan Özkul Kısırlık tedavisi için insanlığın varoluşundan bu yana faydalandığı bitkisel tedaviyi yani fitoterapiyi tavsiye etmektedir. Hem erkek hemde kadın kısırlığı rahatsızlığı ile uğraşan aile sayısı Türkiye’de 2 milyona yakın. Buna rağmen yetersiz kalan tıbbi yöntemlere fitoterapi ile farklı bir bakış açısı yaratarak bir çok çiftimiz bu sayede çocuk sahibi oldu.

Fitoterapinin erkek kısırlığında şifalı geldiği rahatsızlıklar başlıca şöyle:

  • Spermde hareketsizlik
  • Sperm şekil bozukluğu
  • Spermin kalitesizliği
  • Sperm sayısı düşüklüğü
  • Varikosel

Fitoterapinin kadın kısırlığında şifali geldiği rahatsızlıklar ise:

  • Yumurta tembelliği
  • Çikolata kisti
  • Adet düzensizliği
  • Polikistik-over rahatsızlığı
  • Hormon bozukluğu
Sperm Hücresi ve Yumurta
Sperm Hücresi ve Yumurta

İster erkek, ister kadın Hakan Özkul Kısırlık tedavisi ile ilgil bilgi almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakan Özkul, şifalı bitkilerle ilgili televizyon programlarında yaptığı konuşmalarda bu rahatsızlıkların fitoterapi ile düzeltilebileceğinden sık sık bahsetmektedir. Bugüne kadar binlerce ailenin çocuk sahibi olmasını sağlayan Hakan Özkul kısırlıkla ilgili çok başarılı sonuçlar almıştır. Bitkisel takviyeler ve kürler hem erkeklerde sonradan gelişen rahatsızlıkların, hemde kadın rahatsızlıklarını çok kısa sürede tedavi etmektedir. Hakan Özkul’un kliniğine gelen hastaların birçoğu tüp bebek tedavisini bir veya birden fazla kez denemiştir. Ancak yüksek maliyetli tedavinin olumsuz sonuç vermesi aileleri hayallerinden uzaklaştırmıştır. Fitoterapi ile artık bu duruma dur diyen Hakan Özkul Kısırlık tedavisine öncü doktorların başında gelmektedir.

Kısırlık nasıl tedavi edilir?

Kısırlık nasıl tedavi edilir?

Doktorumuz kısırlık nasıl tedavi edilir? sorusuna verdiği televizyon yayında şöyle dedi.

“Fitoterapiyi yani şifalı bitkileri bilimsel ve doğru yöntemlerle kullandığımızda iyileşmeyecek hastalık yoktur”. Yıllardır tüm tecrübesini ve bilgi birikimini fitoterapi yani bitkisel tedaviye ayıran Hakan Özkul; sperm sayısının azlığıyla tedavi olmaya gelen hastanın bebeğinin kalp atışlarını bize dinletiyor.

Hakan Özkul Kısırlık tedavisi için kliniğinde ziyaret edebileceğiniz gibi telefon ile görüşerekte kendisinden bilgi alabilirsiniz. Doktorumuzun kısırlık için önerdiği siyah üzüm çekirdeği, keçi boynuzu özütü gibi kendi geliştirdiği kürler oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Çiftlerimizin her ikisinde de görülen farklı kısırlık rahasızlıklarında dahi fitoterapi çiftimizi çocuk sahibi yapabilmektedir.

Son olarak farklı şikayetleri olan hastalarımızın videolarını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Diğer videolarımızı izlemek için videolar sayfasını inceleyin. Bununla birlikte sizde kısırlık rahatsızlığından şüpheleniyorsanız ve Hakan Özkul’a hemen sorularınızı iletmek için iletişim sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca mavi rozete sahip Facebook sayfamız üzerinden haftanın her günü asistanlarımızla yazışabilirsiniz.